24.5. 1. závody přípravek Velké Meziříčí

26.05.2015 08:56

Dne 24. 5. 2015 se ve Velkém Meziříčí konalo 1. kolo krajského přeboru přípravek, na kterém se sešlo 32 našich mladých atletů a atletek. Z počátku vypadala zamračená obloha strašidelně, ale naštěstí se závod obešel bez vydatného deště.

Pro některé naše atlety byly tyto závody premiérou. Myslím, že vstup do závodů zvládli výborně a za podpory rodičů šli do všech disciplín s nadšením a radostí.

Mezi nejúspěšnější závodníky patřili Mikuláš Dreisig a Anetka Pokorná, kteří ve svých kategoriích obsadili příčky nejvyšší. Další první místo obsadila štafeta mladších dívek ve složení Katka Kinclová, Anička Čížková, Míša Heřmánková a Anetka Pokorná a štafeta mladších chlapců ve složení Mikuláš Dreisig, Ráďa Musil, Adam Rokos a Honzík Kaválek.

Další pěkná umístění patřila: 3. místo Matyáš Svoboda (st. hoši), 2. místo Denisa Neprašová a 3. místo Páťa Vrzalová (st. dívky), 3. místo Anička Čížková (ml. dívky), 3. místo – štafety (st. hoši) – Musil, Kopecký, Kružík, Svoboda a 2. místo – štafety (st. dívky) – Vrzalová, Moravcová, Machovcová, Neprašová.

Ráda bych také touto cestou poděkovala rodičům, kteří podpořili naše malé atlety. Dále děkuji za pomoc paní Neprašové, Radkovi Kružíkovi a Mírovi Machovcovi, kteří mi pomohli s dětmi při přecházení k jednotlivým disciplínám. S jejich pomocí vše probíhalo v klidu a bez komplikací. Díky.

Těším se na další setkání.

Klára Honsová

Výsledky zde