Mladší žactvo Nové Město na Moravě 13.9.

18.09.2014 12:22

Dne 13. 9. 2014 se v Novém Městě na Moravě uskutečnilo  4. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň ve víceboji (běh 60m, vrh koulí, skok vysoký, běh 150m, štafety 4x60m). Náš tým reprezentovalo celkem 18 závodníků a závodnic. I přes občasné dešťové přeháňky si dívky i chlapci vedli velice skvěle. Bohužel počasí mělo vliv na výkony ve výškařském sektoru. Tartanový povrch byl velice kluzký a tím i ne příliš bezpečný. Organizátoři byli ovšem natolik trpěliví, že tolerovali výměny treter mezi našimi závodníky, aby nedošlo k nějakému zranění. Děkujeme.

Mezi nejlepší výsledky jednoznačně patří výkon Mikuláše Střelce a Denisy Matějíčkové, kteří ve svých kategoriích získali první místo. Další skvělé umístění obsadila Martina Lapešová, a to čtvrté místo. Mezi chlapci se také vedlo Sebastianu Vrzalovi, který obsadil šesté místo. Většina našich atletů a atletek si vytvořilo několik osobních rekordů. Všem blahopřejeme a věříme, že to je nejlepší motivace k dalším skvělým výsledkům nejen na závodech, ale i v tréninku.

Ráda bych také touto cestou poděkovala panu Musilovi, který nám na vlastní náklady pomohl s přesunem některých našich závodníků na místo konání. Náš dopravce měl technický problém s autobusem a musel nám ráno z Jihlavy zajistit náhradní dopravu v podobě tranzitu, do kterého jsme se všichni nevešli……. Naštěstí vše dobře dopadlo…..:-))).

Těším se na další setkávání.

Klára Honsová

Výsledky zde