Přípravky Jihlava 27.9.2015

27.09.2015 20:09

5. kolo KPD Jihlava

Dne 27. 9. 2015 se konalo v Jihlavě poslední kolo krajského poháru přípravek. Náš tým měl na domácí půdě početné zastoupení a našim malým atletům se opět dařilo.

Nejlepší výkony ve víceboji předvedli: Hoši starší - 1. místo Matyáš Svoboda, 3. místo Lukáš Sedlák a 5. místo Tomáš Kružík. Dívky starší – 2. místo Denisa Neprašová, 4. místo Patricie Vrzalová a 5. místo Julie Machovcová. Hoši mladší – 1. místo Mikuláš Dresig a 4. místo Ondra Musil. Dívky mladší – 2. místo Anička Čížková, 3. místo Anetka Pokorná a 4. místo Míša Heřmánková.

Ve štafetách se dařilo: Hoši starší – 2. místo (Musil R., Kružík, Maňas, Svoboda), dívky starší zaběhly ze všech štafet nejrychlejší čas 36,3 a obsadili 1. místo (Vrzalová, Machovcová, Neprašová, Moravcová), hoši mladší 1. místo (Dreisig, Musil O., Palán, Kaválek) a dívky mladší 2. místo (Čížková, Pokorná, Heřmánková M., Vítková) a 3. místo (Dreisigová, Kounková, Rokosová, Heřmánková D.).

Děkuji všem rodičům a rodinným příslušníkům za pomoc při soutěži, za povzbuzování a morální podporu. Díky také patřím starším dětem z 1. a 2. tréninkové skupiny, kteří pomáhali s přípravou disciplín a podíleli se na organizaci.

Věřím, že se budeme setkávat i v příštím roce v příjemné sportovní atmosféře a opět uvidíme výborné výsledky našich atletů.

Klára Honsová

Výsledky zde