Soutěž přípravek Třebíč 7.6.

10.06.2015 16:00

2. kolo krajského přeboru přípravek ve víceboji - Třebíč

V neděli 7. 6. 2015 se v Třebíči za velmi teplého a slunného počasí konalo 2. kolo krajského přeboru přípravek ve víceboji. V konkurenci dalších čtyř atletických oddílů naši mladí závodníci obsadili velmi pěkná umístění.

Nejúspěšnější kategorií těchto závodů byla kategorie dívek starších. Velmi se dařilo Patricii Vrzalové, která obsadila 1. místo a Denisa Neprašová obsadila 3. místo. Do první desítky se dostala na 7. místě Julie Machovcová. Další vítězství dívky zaznamenali ve štafetách ve složení Vrzalová, Neprašová, Machovcová a Moravcová. V kategorii starších chlapců obsadil Matyáš Svoboda 7. místo a Tomáš Kružík 8. místo. Štafetu v této kategorii chlapci ve složení Svoboda, Kružík, Altrichter a Bratršovský dovedli na 2. místě.

V kategorii mladších chlapců obsadil 1. místo Mikuláš Dreisig a do první desítky se probojoval na 7. místě Ondra Musil. V této kategorii také chlapci obsadili 2. místo ve štafetách ve složení Dreisig, Musil, Rokos, Čech. V kategorii mladších dívek obsadila Anetka Pokorná 2. místo, Míša Heřmánková 4. místo a Katka Kinclová 7. místo. Děvčata ve složení Pokorná, Heřmánková M., Kinclová, Dreisigová zaběhli štafetu na 2. místě a další naše štafeta ve složení Heřmánková D., Honzová, Pavlíková a Rokosová doběhli na 3. místě.

Všem našim závodníkům děkuji za skvělé výkony a budu se těšit na další závody.

Klára Honsová

Výsledky zde