Novinky

KP družstev 30.4. byl pro naši skupinu velmi úspěšný

02.05.2016 12:37

V sobotu proběhl na domácím stadionu v Jihlavě 1. závod družstev staršího žactva a dorostu. Za velmi pěkného počasí podali naši závodníci řadu kvalitních výkonů a vytvořili si řadu osobních rekordů. V soutěži družstev obsadila obě žákovská družstva (dívky i hoši) druhá místa. V dorostenecké kategorii naše družstva dominovala. Nejvíce bodů do týmu získala Lucka Pertlíková, která zvítězila v běhu hna 100, 200m a druhá byla v oštěpu. Navíc byla členkou vítězné štafety na 4x400m. Z výkonů našich závodníků mne zaujaly: Patricie Vrzalová 04 - 60m za 9,09, Míša Marešová 99 která se úspěšně vrací po zranění - 100m 13,4, Simona Dubová 03 150m 20,70, Lucka Pertlíková 99 200m 26,48, Lucka hod oštěpem - 29,54 - nový OR, Gábina Vejvarová 02 200mpř 33,06, štafeta žákyň 4x300m Dubová, Lapešová, Vejvarová, Zabloudilová 2:59,91 - nový OR,

Výsledky zde

Mezistátní mezikrajové utkání Písek

25.04.2016 09:16

Výborných výsledků dosáhla skupina našich závodníků v reprezentačních dresech kraje na mezistátním mezikrajovém utkání v Písku. Závody provázelo bohužel velmi chladné počasí.

Lucka Pertlíková Pertlíková obsadila 3. místo na 100m, 1. místo 100př., 4. místo skok daleký

Gabriela Vejvarová 3. místo na 300m, 6. místo na 100mpř

Anežka Chlupáčková 7. na 1000m, 5. místo - skok vysoký

Mikuláš Střelec 5. místo na 100mp,ř 3. místo - oštěp

Mě osobně potěšilo hlavně výrazné zlepšení a nový osobní rekord Gabči na 300m a nový osobní rekord Lucky na 100mpř.

Nominační závody Třebíč

18.04.2016 11:14

V neděli 17.4. se zúčastnili naši žáci a dorostenci nominačních závodů na mezikrajské mezinárodní závody v Písku. Závody proběhly v Třebíči. Za nádherného počasí si závodníci vyzkoušeli jak na tom jsou po zimní přípravě. Výkony byly sice ovlivněny nerozzávoděností, ale již naznačily možnosti do letní sezóny. Spousta závodníků si vytvořili osobní rekordy. Mne osobně velmi zaujaly výkony mladší žákyně - Simony Dubové - dálka - 456cm, Mirky Váňové - 600m 1:52,08, žákyně Gábiny Vejvarové - 100mpř. 16,31, Dorostenky Míši Marešová a její návrat po zranění na 300m 45,39. Ve skvélém světle se předvedla Lucka Pertlíková - 100m pod 13s - 12,94. Mezi hochy potom překážky žáka Mikuláše Střelce - 15,34. Uznání a poděkování si ale zaslouží naprostá většina všech našich závodníků.

Nominace na mezistátní mezikrajové utkání - Písek

17.04.2016 16:45

Na mezistátní utkání v Písku bylo nominováno  5 našich členů a dalších  5 našich bývalých odchovanců. Všem blahopřejeme a přejeme co nejlepší výsledky na mezistátním utkání.

Nominační tabulka zde

Další výborné výsledky v běžeckém poháru, Němcová vede průběžné pořadí BP

13.04.2016 08:23

Cávodníků se zelkem 24 našich zúčastnilo třetího kole běžeckého poháru. Zvítězili jsme ve 3 kategoriích. Zlaté medaile získaly : Vítková, Machovcová, a Němcová. Dále jsme získali 4 cenné kovy. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci oddílu.

V průběžném pořadí Běžeckého Pohárz patří v maldších žákyních 2. místo Simoně Dubové a 3. Mirce Váňové. Ve starších žákyních drží 1. příčku Ája Němcová.

Výsledky závodu zde

Běžecký pohár zde

7 vítězství - to je další skvělé vystoupení našich na BP v Pacově

03.04.2016 20:34

Skvělou stopu zanechali naši mladí závodníci na přespolním běhu v Pacově. Celkem se představilo 35 našich nadějí v 9. kategoriích. Z těchto devíti dokázali 7. vyhrát. Nejvyšší příčky obsadili: Hažmuková, Moravec, Vítková, Kaválek, Machovcová, Dreisig, Němcová. Další medaile získali: Kinclová, Čížková, Vítek, Dubová. Děkuji všem kteří se závodů zúčastnili a skvěle reprezentovali náš oddíl.

Výborné vystoupení našich na přepoláku v Třebíči

19.03.2016 21:16

32 našich závodníků se představilo na běhu Lorenzovými sady v Třebíči. Závodily výborně. Na stupně vítězů se prosadili: mladší dívky -1. Čížková Anna, 3. Dreisigová Emma. Starší dívky - 2. Machovcová Julie, Starší Hoši - 1. Bratršovský Patrik, 2. Dreisig Mikuláš, Mladší žákyně - 2. Dubová Simona, 3. Váňová Mirka, Straší žákyně - 3. Němcová Andrea.

Katka Švecová - Sportovec Jihlavska

18.03.2016 17:12

Vodní lyžařka - Katka Švecová která se v přípravě věnuje atletice (2015 - hala - 7. místo MČR skok o tyči) získala ocenění pro nejlepšího sportovce jihlavska za rok 2015. Katka v roce 2015 získala na mistrovství Evropy juniorů za vleky titul mistra Evropy v kombinaci a dále 2. místo ve skoku a 3. místo ve slalomu. Na ME dospělých za čluny získala s týmem 3. místo v družstvech.

05.03.2016 17:25

Mikuláš Střelec byl jediným zástupcem který reprezentoval naši skupinu na MČR žáků v hale. Mikuláš bojoval velmi statečně. Byla však znát absence možností kvalitního tréninku. Na své soupeře v rozběhu nestačil a doběhl ve svém rozběhu na 7. místě. Celkově obsadil časem 9,48 19. místo.