Termíny 2016
Kdy | Co | Kde | Kdo | Doprava | družstva | |
16.1. | KP Vysočiny v hale | Praha | 2003 a st | autobus | KPD mužů a žen | |
12.-14.2. | MČR ve vícebojích | Praha | nominovaní | vlastní | 30.4. | Jihlava |
20.-21.2. | MČR juniorů a dorostu | Praha | nominovaní | vlastní | 21.5. | Třebíč |
27.-28.2. | MČR mužů a žen | Ostrava | nominovaní | vlastní | ||
5.-6.3. | MČR žactva | Praha | nominovaní | vlastní | KPD juniorů, dorostu a žactva | |
19.3. | Běh Lorencovými sady | Třebíč | všichni | vlastní | 30.4. | Jihlava |
2.4. | O pohár století | Pacov | všichni | vlastní | 21.5. | Třebíč |
10.4. | Korunou za korunu | Nové Město | všichni | vlastní | 18.6. | Pacov |
17.4. | Nominační závody | Třebíč | ??? | ??? | 3.9. | Pacov |
24.4. | Mezinárodní utkání | Písek | nominovaní | autobus | ||
30.4. | 1. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva | Jihlava | 2002 a st | KPD mladšího žactva | ||
1.5. | 1. závody přípravka | Humpolec | 2005 a ml | vlastní | 15.5. | Jihlava |
7.5. | KP ve vícebojích | Jihlava | 2005 a st | 28.5. | Nové Město | |
8.5. | KP ve vícebojích | Jihlava | 12.6. | Pacov | ||
14.5. | 1. kolo 2. liga | vybraní | autobus | 11.9. | Humpolec | |
15.5. | 1. kolo KPD ml. žactvo | Jihlava | 2003 - 2006 | 24.9. | Třebíč | |
20.-22.5. | MČR ve vícebojích | Praha | nominovaní | vlastní | ||
21.5. | 2. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva | Třebíč | 2004 a st | autobus | Závody přípravka | |
22.5. | 2. závody přípravka | Velké Meziříčí | 2005 a ml | vlastní | 1.5. | Humpolec |
28.5. | 2. kolo KPD ml. žactvo | Nové Město | 2003-2006 | autobus | 22.5. | Velké Meziříčí |
29.5. | 2. kolo 2. liga | Třebíč | nominovaní | autobus | 19.6. | Třebíč |
5.6. | MU staršího žactva | Kladno | nominovaní | autobus | 18.9. | Humpolec |
5.6. | KP M,Ž,J a dorostu | Jihlava | 2000 a st | 25.9. | Jihlava | |
11.6. | 3. kolo 2. liga | nominovaní | autobus | |||
12.6. | 3. kolo KPD ml. žactva | Pacov | 2003-2006 | autobus | ||
17.-19.6. | MČR mužů a žen | Tábor | nominovaní | vlastní | ||
18.6. | 3. kolo KPD D a žactva | Pacov | 2002 a st | autobus | ||
19.6. | 3. závody přípravka | Třebíč | 2005 a ml | vlastní | ||
25.-26.6. | MČR juniorů a dorostu | Třinec | nominovaní | vlastní | ||
2.-3.7. | Cena Pacova ve vícebojích | Pacov | vlastní | |||
20.8. | 4. kolo 2. liga | nominovaní | autobus | |||
27.-28.8. | MČR do 22 let | Kladno | nominovaní | vlastní | ||
27.8. | KP staršího a mladšího žactva | Třebíč | 2005-2001 | autobus | ||
3.9. | Finále KPD D a žactva | Pacov | 2004 a st | autobus | ||
10.9. | MČ družstev juniorů | Jablonec n. N. | autobus | |||
10.9. | MČ družstev dorostu | Praha | autobus | |||
10.9. | MČ družstev žactva | autobus | ||||
11.9. | 4. kolo mladšího žactva | Humpolec | 2003-2006 | autobus | ||
17.-18.9. | MČR žactva | Jablonec | nominovaní | vlastní | ||
18.9. | 4. závody přípravka | Humpolec | 2005 a ml | vlastní | ||
18.9. | Veřejné závody | Jihlava | ||||
24.9. | MČR družstev juniorů | Praha | ||||
24.9. | MČR družstev dorostu | Ostrava | ||||
24.9. | Finále mladšího žactva | Třebíč | 2003-2006 | autobus | ||
25.9. | 5. závody přípravka | Jihlava | 2005 a ml | |||
1.10. | MČR družstev žactva | Opava | ||||
8.10. | Běh kolem zámku | Chotěboř | všichni | vlastní | ||
15.10. | Běh pod Orlíkem | Humpolec | všichni | vlastní | ||
22.10. | KP v přespolním běhu | Jihlava | všichni | vlastní | ||
19.11. | MČR v přespolním běhu | Praha | nominovaní | vlastní | ||
26.11. | MU mladší žactvo | nominovaní | autobus |
Sraz na závody přípravek je vždy minimálně 75 minut před zahájením závodu na daném sportovišti.
Sraz na odjezd je vždy minimálně 10 minut před odjezdem který je uveden u každého závodu.